pwr.legnica.pl spełnia oczekiwania pod względem wyboru najlepszego usługodawcy!

Kancelaria gdynia - https://kancelariakochanowski.pl/


Kancelaria adwokacka adwokat Marcin Kochanowski


81-526 Gdynia, Świerkowa 30

Numer telefonu: 733 272 252

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Kancelaria gdynia - https://kancelariakochanowski.pl/

Wsparcie, jakie może zaproponować Kancelaria Adwokacka Marcin Kochanowski, to pomoc w kwestiach prawnych związanych z szeroko pojmowaną ochroną interesów klientów. Lista świadczeń dostępna online nie jest ostateczna. Porady udzielane przez prawnika mogą tyczyć się także innych spraw. Jednocześnie jurysta każdorazowo zastrzega sobie, że podejmuje się działań po zapoznaniu się z dokumentacją przypadku lub po wysłuchaniu relacji zlecającego.

Region, jaki obejmuje swoim wsparciem kancelaria, to Gdynia i okolice. Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy nie muszą udawać się do biura przy ulicy Świerkowej 30/2. Mogą skorzystać z pośredniej formy kontaktu (telefonicznego, wiadomości e-mail lub z wykorzystaniem komunikatora internetowego). 

Z uwagi na zróżnicowany poziom zaangażowania prawnika w rozwiązanie spraw koszt poszczególnych usług jest ustalany indywidualnie. Informacja o cenie za poradę jest podawana do wiadomości klienta po zapoznaniu się ze szczegółami sytuacji, w jakiej się on znajduje. 

Pobliskie firmy:

Moto Handel Wojciech Nowociński

Obrońców Westerplatte 25, Rumia

Zobacz >

ECCO FRESH

Morelowa 1, Pierwoszyno

Zobacz >