pwr.legnica.pl spełnia oczekiwania pod względem wyboru najlepszego usługodawcy!

Butelka Avent


wyprawkowy


95-060 Brzeziny, Słoneczna 37

Numer telefonu: 512-667-800

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Butelka Avent

Z czasem dzieci same dojrzewają do rozstania z mlekiem matki. Są jednak w życiu sytuacje, które zmuszają kobietę do podjęcia przedwczesnej decyzji o zakończeniu karmienia piersią np. kiedy planuje powrót do pracy. Produkty marki Philips sprawią, że proces odstawiania przebiegnie łagodnie zarówno dla samego dziecka, jak i matki i złagodzi powstałe w jego wyniku skutki uboczne. Co nie znaczy, że muszą one wystąpić w Twoim przypadku.

Jednym z najpopularniejszych modeli na rynku jest butelka AVENT NATURAL wyposażona w zaawansowany system antykolkowy. Pozwoli to jeszcze lepiej zadbać o zdrowie i komfort maluszka, który podczas jedzenia z butelki łyka dużo powietrza. W sklepie internetowym wyprawkowy.pl możesz nabyć ją w wersji szklanej! Do jej wyparzenia nie będziesz potrzebowała specjalnego sterylizatora jak w przypadku modeli wykonanych z polipropylenu.

Jeśli musisz zostawić maluszka na kilka godzin pod opieką ojca, pomocny w tej sytuacji okaże się laktator oraz specjalne pojemniki do przechowywania pokarmu w lodówce. Te i wiele innych produktów znajdziesz na stronie sklepu.

Pobliskie firmy:

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

ODDZIELNA 14, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Zobacz >

SANKRA

Ogrodowa 72, Łódź

Zobacz >

Xfelgi.pl

Piotrkowska 4C, Poniatów

Zobacz >